Lietuviškai > In English >
 
MENIU
Apie Įmonę
Atliekami darbai
Galerija
Kita veikla
Kontaktai
 

 

UAB „Kasandros grupė“ buvo įkurta 1999 metais ir specializavosi horizontalaus kelių ženklinimo srityje. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai gali ne tik paženklinti gatves, aikšteles ar aerodromus, tačiau taip pat įrengti kelių eismo saugumo ir reguliavimo priemones. Visa tai gerina matomumą keliuose, padeda vairuotojams išlikti budriems  ir mažina avarijų skaičių. Norėdami užtikrinti atliekamų darbų kokybę naudojame pažangias technologijas, naują techniką bei įrengimus, kokybiškas sertifikuotas medžiagas, kurios atitinka Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus. Darbus atliekame pagal Lietuvos Respublikoje galiojančias normas, taisykles ir standartus.
Gamybinis – techninis personalas nuolat tobulinasi, lanko tarptautines parodas ir tampriai bendradarbiauja su gamintojais, visa tai leidžia ne tik kelti kvalifikaciją, bet taip pat supažindina su naujovėmis kelių ženklinimo srityje. Įmonės veikla paremta nuostatomis, kurių esmė - gerbti kiekvieno kliento poreikius ir darbus atlikti kokybiškai. Įmonės darbuotojų žinios, patirtis ir mūsų naudojama technika yra išnaudojama maksimaliai, kad parinktumėme ir įgyvendintumėme optimalų klientui ženklinimo būdą.
UAB „Kasandros grupė“ nuo 2009 metų  spalio mėnesio įdiegta kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal LST EN ISO 9001:2008 bei LST EN ISO 14001:2005 standarto reikalavimus, o nuo 2016 metų rugsėjo mėnesio įdiegta darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema pagal BS OHSAS 18001:2007 standarto reikalavimus.
 
 
 
  Copyright © 2008 UAB "Kasandros grupė"   Sprendimas: